• ANTAI YONGCHANG PRECISION KNITTING NEEDLE CO., LTD, örgü iğnelerinin memleketi olarak adlandırılan Yantai Şehri, Fushan Yüksek Teknoloji Sanayi Bölgesi’nde yer almaktadır.

  Şirket, 20 yılı aşkın birikmiş deneyim ve teknik yeniliklerden sonra 1990 yılında kuruldu. “FEIJIAN” markası altında çorap makine iğneleri, eldiven makine iğneleri, düz makine iğneleri, yuvarlak örgü iğneleri ve her türlü yardımcı iğne üretiminde uzmandır.

 • kern-liebers-distributor

   

 • Kern Liebers Sinkers dünya’da yer alan örgü makine platin üreticileri arasında birinci sırada yer almaktadır. Bunun temel nedeni ürün kalitesi, tecrübeli ve uzman kadrosuyla satış ve satış sonrası hizmet sunmasıdır.

  Bir Alman markası olan Kern Liebers Sinkers ürün çeşitliliği sayesinde hızlı bir çıkış yakalamış ve günümüzde örgü makine platinleri konusunda pazar lideri olarak sektördeki yerini almıştır.

 • dongsin-distributor

   

 • tolon-bayi

   

 • Tolon Platinleri, Tayvan’ da yerleşik YGH platin firması tarafından üretilmektedir. Tolon markası Birteks firmasına ait olup platinlerin üretimi müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. Böylelikle pazarın ihtiyaçlarına karşılık veren kaliteli ve uzun ömürlü platinler üretilmektedir.

  Platinlerin ömürlerinin daha kısa sürmesine sebebiyet veren bazı iplik türlerinden ötürü firma, üretim esnasında Lokal Sertleştirme prosesi uygulamaktadır. Böylelikle platin üzerindeki diğer bölgelere göre erken aşınan alanlar ekstra mukavemet kazanmakta, kullanıcısına daha uzun kullanım ömrü sağlamaktadır. Sertleştirilmiş Tolon Platinler ” EH ” kodu ile pazara sunulmaktadır. EH kodlu ürünler normallerine göre en az 2 kat kullanım ömrü sağlamaktadır.

 • namseo-bayi

 • 1978 yılından itibaren Güney Kore’de faaliyet gösteren Namseo, dünyanın önde gelen örgü iğnesi üreticilerinin biri olarak kabul edilmektedir. Örgü makinalarında kullanılan iğnelerin üretiminde uzmanlaşmış bir firma olarak örgü endüstrisindeki firmaların her türlü ihtiyacına cevap verme gücüne sahiptir.

  Ürün yelpazesini kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda sürekli geliştiren ve farklı tip ve modelde iğne üreterek alanında dünya markası olmuştur. Namseo iğneleri dünyadaki bütün örgü makinaları kullanıcı ve imalatçı firmala tarafından kabul edilir bir marka olmuştur.